GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 6913313

nr 691 3313

Vaser

1 par, Kunglig Dansk Royal Copenhagen, 1800-tal, höjd: 23, (en med lagning)

måndag 11 april 2011
kl 19:49:54

Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)